Neden Bizi Seçmelisiniz?

Batımet Kalibrasyon Hizmetleri

Hakkımızda

Batımet Kalibrasyon, 2012 yılında KOSGEB desteğiyle kurulmuş bir kalibrasyon laboratuvarıdır. İzmir ' de bulunan Laboratuvarımızda, Boyutsal Kalibrasyon, Sıcaklık Kalibrasyonu, Basınç Kalibrasyonu, Kütle & Terazi Kalibrasyonu, Hacimsel Kalibrasyon, Medikal Kalibrasyonu hizmetleri verilmektedir.


Misyonumuz

Teknolojik gelişimi takip ederek, Kalite Standartları kapsamında müşteriye kısa sürede doğru neticeyi, yapılan işin tam katılımlı ve kapsamlı olduğuna çalışanlar nezdinde güvence vermek, rakipleriyle dayanışma içerisinde, etik kurallara göre çalışmak, bağımsızlık, tarafsızlık, ahlak, dürüstlük ve gizlilik değerlerine bağlı kalarak bu doğrultuda sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştirmek.


Vizyonumuz

Sektör ayırımı yapmaksızın verdiğimiz hizmette kalitemizi en başarılı şekilde göstererek, takım çalışması ve sürekli gelişim ilkesiyle, en ileri teknolojileri kullanarak, dışa bağımlılığı asgariye indirerek, iş çeşidini ve pazar alanını genişletmek. Çevresel ve toplumsal değerlere bağlı ve duyarlı, ülke ekonomisine katkıda bulunan uluslararası bir marka olmak.

Daha iyi bir kalibrasyon hizmeti için,
Batımet Kalibrasyon hizmetinizdedir..